Všeobecné informácie

Obchodné meno: Optiprint, d.o.o.

Sídlo: Kranjčeva ulica 20, 1000 Ljubljana, Slovenia, Europe

E-mail: info@optiprint.eu

Tel. č.: +386 (0)590 75 456

Fax: + 386 (0)590 25 810

Webová adresa: www.optiprint.eu

Hlavný predmet činnosti: Lease of multifunctional printers

Kód predmetu činnosti: 77.330 (Renting and leasing of office machinery and equipment including computers)

Rok založenia: 2009

DIČ: SI10180630

IČO: 3575683000

IBAN: SI56 6000 0000 0233 841

SWIFT: HLONSI22

Banka: Hranilnica LON, d.d.

Adresa banky: Bleiweisova cesta 2, 4000 Kranj, Slovenia, Europe

Počiatočné kapitálové vklady: 10,000 €

Poverený riaditeľ: Matjaž Bavdek

Počet zamestnancov k januáru 2015: 16

Naša cesta k úspechu

Spoločnosť Optiprint, d.o.o. bola založená 1. júla 2009 na Ekonomickej fakulte Univerzity Ľubľana v Slovinsku. Našou hlavnou činnosťou je nízkonákladový lízing farebných tlačiarní a multifunkčných zariadení pre podniky. Po úspešnom uvedení našich služieb na miestny slovinský trh sme prijali aj franšízový systém. Spoločnosť v súčasnosti spravuje sedem franšíz v Slovinsku, jednu v Chorvátsku s viacerými pobočkami a jednu v Bosne a Hercegovine.

Optiprint, d.o.o. je jedinečná spoločnosť v oblasti lízingu multifunkčných zariadení. Neustále sa snažíme ponúkať našim zákazníkom to najlepšie možné riešenie a najlepšou formou odmeny sú pre nás vždy vyjadrenia mnohých našich spokojných klientov. Sme presvedčení, že ich skutočná spokojnosť je oveľa cennejšia než akákoľvek iná reklama.

Naša firemná identita sa skladá z modrej a sivej farby. Tieto farby reprezentujú zodpovednosť, spoľahlivosť, jednoduchosť a dôveryhodnosť. Navyše tieto vlastnosti možno nájsť u našich zamestnancov, ktorí sú naše najdôležitejšie aktívum. Dovoľte im, aby boli vašimi zodpovednými, dôveryhodnými a spoľahlivými obchodnými partnermi.

Poslanie

 

Už žiadny podnik nebude zaostávať

Poskytovanie vysokokvalitnej farebnej tlače, lízingov tlačiarní, ktoré sú cenovo dostupné a šetrné k životnému prostrediu, s vynikajúcim servisom pre všetky typy podnikov.

 

Vízia

 

Vysoké ašpirácie, skvelé výsledky

Stať sa a zostať globálnym lídrom v oblasti lízingu a vývoja inovatívnych atramentových systémov, farebných tlačiarní a multifunkčných zariadení.

Snažíme sa byť obklopení najlepšími zamestnancami

Keďže si plne uvedomujeme, že žiadne výsledky nemožno dosiahnuť lusknutím prsta, snažíme sa spolupracovať s našimi zamestnancami v dlhodobom horizonte.

Veríme, že podstatou našej spoločnosti sú jej hodnoty. Dodržiavame a zdieľame tieto hodnoty:

Zodpovednosť – sme hrdí na to, že sme zodpovední voči našim zamestnancom, partnerom a životnému prostrediu. Všetci naši zamestnanci sú pri svojich činnostiach a svojom konaní ohľaduplní.

Neustále zlepšovanie – zlepšovanie našich služieb je nadšenie, ktoré zdieľame od začiatku. Na základe toho, že sme pochopili potreby našich klientov, sme vytvorili talentovaný tím vynálezcov a technikov, ktorí vždy striehnu na prípadné nové spôsoby technických zlepšení a vytvorenie lepšej používateľskej skúsenosti.

Integrita – ceníme si šancu na etický, spravodlivý a transparentný obchod so všetkými našimi partnermi. Za roky pôsobnosti si náš špecializovaný tím získal dôveru viac ako 2000 podnikov, štátnych inštitúcií a organizácií – výkon, na ktorý sme hrdí a ktorý nám slúži ako pripomienka toho, aby sme nevybočili z kurzu. Naša cesta je jednoduchšia vďaka tomu, že milujeme to, čo robíme, a naozaj veríme v naše služby, pričom sme si plne vedomí kľúčového významu dobrej komunikácie medzi oddeleniami, odvážneho tímového ducha a ešte vyšších očakávaní.

Orientácia na zákazníka – vždy sa orientujeme na potreby našich zákazníkov.

Inštalácia prenajímaných tlačiarní, ich údržba a riešenie problémov sa vykonávajú bez toho, aby to zaťažovalo kancelárske prostredie, pričom sa zachováva vysoká úroveň produktivity. Náš tím je flexibilný a prispôsobuje sa harmonogramu našich klientov, nie naopak.

Je pre nás nanajvýš dôležité, aby boli naši zákazníci spokojní so službou, ktorú poskytujeme. To je dôvod, prečo je naším dlhodobým sľubom podnikanie s najvyššou úrovňou profesionality, starostlivosti a pozornosti voči potrebám zákazníkov.

Dôležitosť zavďačenia

Vzhľadom na to, že sa náš projekt vývoja inovatívneho riešenia tlače začal na Ekonomickej fakulte Univerzity Ľubľana v Slovinsku, rozvinula sa medzi nami kooperatívna väzba a sme jedným z jej kľúčových partnerov, ktorí s ňou spolupracujú pri realizácii rozmanitých projektov.

Podporujeme mladé talenty z univerzít a poskytujeme im príležitosť začať svoju kariérnu dráhu v našej spoločnosti.

V súčasnosti sme partnermi Univerzity Primorsk a boli sme vybraní za obchodného poradcu pre európsky študentský projekt s názvom „Na tvorivej ceste k praktickým znalostiam“, ktorý ponúka študentom s rôznym zázemím možnosť získať skutočné životné skúsenosti. Okrem toho sme hrdí aj na spoluprácu s novými začínajúcimi firmami, ktorým poskytujeme poradenstvo a pomoc.

Dlhý čas sme sa tiež usilovali o rovnosť príležitostí a v našom súčasnom tíme sú rovnomerne zastúpené obe pohlavia. 

 

Staňte sa súčasťou nášho úspešného tímu

Snažíme sa ponúknuť našim zamestnancom prácu, ktorá sa im bude páčiť. Sme presvedčení o tom, že každý, kto cíti k práci nadšenie, ju bude vykonávať čo najlepšie.

Ako rýchlo rastúca spoločnosť vždy vyhľadávame mladé talenty. Chceli by ste sa k nám pridať?

 

*Upozorňujeme: že v súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne voľné pracovné miesta. Ak by ste nám chceli poslať svoj životopis na účely použitia v budúcnosti, e-mail označte ako „Job Opportunities“ a odošlite ho na adresu info@optiprint.eu.

Všeobecné otázky

 

Kde sa nachádza centrála spoločnosti?

V Ľubľane v Slovinsku.

 

Čo lízing zahŕňa?

Okrem dodania tlačiarne a spotrebného materiálu (atrament, kazety) služba zahŕňa aj inštaláciu, riešenie problémov, údržbu a zákaznícku podporu.

 

A čo bežné kazety a tonery? Zahŕňa služba originálny spotrebný tovar?

Naša služba zahŕňa údržbu a doplňovanie atramentu, takže klienti nemajú žiadne dodatočné výdavky. V tlačiarňach, ktoré sa prenajímajú, sa obvykle nepoužíva výhradne originálny spotrebný materiál. Všetkým našim klientom ponúkame možnosť vyskúšať si tlačiarne spolu so spotrebným materiálom úplne zdarma a presvedčiť sa tak o ich kvalite a našej službe.

 

Musím poskytnúť tlačiareň ja?

Nie. My vám poskytneme tlačiarne, rovnako ako spotrebný materiál (atrament, kazety). Náš servisný personál vykoná aj všetky potrebné činnosti súvisiace s inštaláciou, riešením problémov a údržbou!

 

Ako sa môžem stať vaším klientom?

Obráťte sa na nášho miestneho partnera.

 

Poskytuje váš systém naozaj farebnú tlač?

Naša konkurenčná výhoda spočíva vo vynikajúcej farebnej tlači, ktorá si v porovnaní s normálnou tlačou nevyžaduje žiadne ďalšie náklady.

 

Existuje lízing, ktorý sa vzťahuje iba na čiernobielu tlač?

Ano.

 

Prečo sa služba spoločnosti Optiprint považuje za ekologickú?

Vzhľadom na to, že sa potreba výmeny prázdnych kaziet eliminuje, pri likvidácii kazety nevzniká žiadny ďalší odpad. Náš inovatívny plniaci systém umožňuje viac ako 20 000 výtlačkov na jedno naplnenie.

 

Dá sa služba prispôsobiť?

Áno, prednostne odporúčame našim klientom také riešenie tlače, ktoré najlepšie vyhovuje ich potrebám.

 

Otázky o franšíze

 

Prečo sa stať franšízovým partnerom spoločnosti Optiprint?

Spoločnosť Optiprint poskytuje vysokokvalitné služby, ktoré vyžaduje široká paleta podnikov, štátnych inštitúcií a organizácií. Pri vývoji nášho produktu sme mali na pamäti to, aby sa jednoducho používal, dodával sa priamo koncovému používateľovi a aby jeho inštaláciu vykonával vyškolený technik. Ukázalo sa, že jednoduchá inštalácia v kombinácii s celkovou efektívnou a spoľahlivou službou predstavujú kľúč k rýchlemu a širokospektrálnemu prijatiu, o čom svedčia naši partneri, ktorí sa tešia z vysokých výnosov na niekoľkých rôznych trhoch.Obráťte sa na nás ešte dnes, aby ste sa stali súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu medzinárodných podnikateľov so svojou vlastnou miestnou klientskou základňou!

 

V ktorých krajinách v súčasnosti hľadáte nových franšízových partnerov?

V súčasnosti hľadáme partnerov v Strednej a Východnej Európe.

 

Čo ponúka podnikateľský model spoločnosti Optiprint franšízovému partnerovi?

Našim franšízovým partnerom dodávame všetok potrebný materiál a know-how, aby mohli hneď začať so svojím podnikaním.

Optimalizovaný lízing multifunkčných zariadení

Najkonkurencieschopnejšia farebná tlač

Ekologické riešenie pre každodennú tlač

Dôraz na profesionálne služby pre zákazníkov