Všeobecné informace

Název společnosti: Optiprint, d.o.o.

Adresa společnosti: Kranjčeva ulica 20, 1000 Ljubljana, Slovenia, Europe

E-mail: info@optiprint.eu

Telefon: +386 5 9075 456

Fax: + 386 5 9025 810

Adresa webových stránek: www.optiprint.eu

Primární předmět podnikání: Lease of multifunctional printers

Kód obchodní aktivity: 77.330 (Renting and leasing of office machinery and equipment including computers)

Rok založení: 2009

Daňové identifikační číslo: SI10180630

Registrační číslo společnosti: 3575683000

IBAN: SI56 6000 0000 0233 841

SWIFT: HLONSI22

Banka: Hranilnica LON, d.d.

Adresa banky: Bleiweisova cesta 2, 4000 Kranj, Slovenia, Europe

Základní jmění společnosti: 10,000 €

pověřený ředitel: Mr. Matjaž Bavdek

Počet zaměstnanců v roce 2015: 16

Od startupu po regulérní společnost.

Společnost Optiprint, d.o.o. byla založena 1. července 2009, na fakultě ekonomie lublaňské univerzity ve Slovinsku. Naši základní aktivitu tvoří nízkonákladový pronájem barevných a multifunkčních tiskáren společnostem. Po úspěšném spuštění naší služby na místním trhu ve Slovinsku jsme zavedli také franšízový systém. Společnost nyní spravuje sedm franšíz ve Slovinsku, jednu v Chorvatsku s několika kancelářemi a jednu v Bosně a Hercegovině.

Optiprint, d.o.o. je v oboru pronájmu multifunkčních tiskáren jedinečnou společností. Vždy jsme usilovali o to, abychom našim zákazníkům poskytovali nejlepší možné řešení. Největším uznáním naší práce vždy bylo doporučení od velkého množství spokojených klientů. Jsme přesvědčeni, že jejich skutečná spokojenost je mnohem cennější než jakýkoli jiný komerční úspěch.

Naši korporátní identitu tvoří modrá a šedá. Tyto barvy představují zodpovědnost, spolehlivost, jednoduchost a důvěryhodnost. Tyto vlastnosti lze nalézt také u našich zaměstnanců, kteří jsou naším nejdůležitějším aktivem. Dovolte jim, aby se stali vašimi zodpovědnými, důvěryhodnými a spolehlivými obchodními partnery.

Poslání

 

Nevynechat žádnou firmu

Všem typům společností poskytujeme vysoce kvalitní barevný tisk, cenově dostupné pronájmy tiskáren šetrných k životnímu prostředí a mimořádné služby.

 

Vize

 

Vysoká očekávání, skvělé výsledky

Stát se globálním lídrem v pronájmu a vývoji inovativních inkoustových, barevných a multifunkčních tiskáren, a udržet si tuto pozici.

Usilujeme o to, abychom byli obklopeni těmi nejlepšími zaměstnanci

Jsme si plně vědomi toho, že ani Řím nebyl postaven za noc. S našimi zaměstnanci pracujeme v dlouhodobém výhledu.

Věříme, že základem naší společnosti jsou její hodnoty. Toto jsou hodnoty, na kterých stavíme a které šíříme:

Zodpovědnost – jsme hrdí na to, že zastáváme zodpovědný postoj vůči našim zaměstnancům, partnerům a životnímu prostředí. Všichni naši zaměstnanci jsou ohleduplní ve svém konání a při výkonu zaměstnání.

Neustálé zlepšování – zlepšování našich služeb je naší vášní od samého začátku. Díky pochopení potřeb našich zákazníků jsme dali dohromady tým talentovaných vynálezců a techniků, kteří neustále hledají nové způsoby technických vylepšení a vytváření lepšího uživatelského zážitku.

Integrita – vysoce si ceníme zásad etického, férového a transparentního podnikání se všemi našimi partnery. V průběhu let získal náš odhodlaný tým důvěru více než 2 000 firem, státních institucí a organizací, což je pro nás jednak důvodem k hrdosti, jednak motivem k setrvání ve správném směru. Vše jde snadněji, když milujeme to, co děláme a skutečně věříme v naše služby. Přitom si plně uvědomujeme, že klíčovou úlohu hraje dobrá komunikace mezi odděleními, vysoký týmový duch a vysoká očekávání.

Orientace na zákazníka – vždy jsme orientování na potřeby zákazníka.

Nastavení pronajatých tiskáren, jejich údržba a řešení problémů jsou prováděny tak, aby nenarušovaly chod kancelářského prostředí. Tím je zachována vysoká produktivita. Náš tým je pružný a přizpůsobí se časovému rozvrhu našich klientů, nikoliv naopak.

Je pro nás nanejvýš důležité, že jsou naši zákazníci spokojeni s poskytovanou službou. To je důvod, proč jsme si slíbili, že budeme podnikat s nejvyšší úrovní profesionality, péče a pozornosti k potřebám zákazníků.

Je důležité vracet

Protože byl náš projekt vývoje inovativního tiskového řešení zahájen na fakultě ekonomie lublaňské univerzity ve Slovinsku, navázali jsme s univerzitou spolupráci. Nyní je jedním z našich klíčových partnerů v mnoha různých projektech.

Podporujeme mladé talenty z univerzit a poskytujeme jim příležitosti zahájení kariérního růstu v naší společnosti.

Aktuálně jsme navázali partnerství s Primorskou univerzitou a byli jsme vybráni jako firemní mentor projektu pro evropské studenty s názvem „Tvůrčím způsobem k praktickým znalostem“, který nabízí studentům z různých prostředí možnost získat praktické životní zkušenosti. Navíc s hrdostí spolupracujeme s mladými startupy, kterým poskytujeme rady a pomoc.

Dlouhou dobu jsme také usilovali o rovné příležitosti a v našem týmu jsou rovnoměrně zastoupena obě pohlaví. 

 

Buďte součástí našeho úspěšného týmu

Snažíme se našim zaměstnancům nabízet práci, kterou mají rádi. Věříme, že nejlépe svou práci odvede osoba, která je do své práce zapálená.

Jako rychle rostoucí společnost vždy hledáme mladé talenty. Chtěli byste se k nám připojit?

 

*Aktuálně nejsou k dispozici žádná volná místa. Pokud nám chcete zaslat svůj životopis pro budoucí použití, pošlete e-mail s předmětem ve tvaru „Job Opportunities“ na adresu info@optiprint.eu.

Obecné dotazy

 

Kde sídlí vedení společnosti?

Lublaň, Slovinsko.

 

Co zahrnuje pronájem?

Kromě tiskárny a systému doplňování (inkoust, kazety) služba zahrnuje také nastavení, řešení problémů, údržbu a zákaznickou podporu.

 

Jak je to s konvenčními kazetami a tonery? Zahrnuje služba také originální spotřební materiál?

Naše služba zahrnuje údržbu a doplňování inkoustu, takže zákazníci nemají žádné dodatečné výdaje. Pronajaté tiskárny většinou nepoužívají výlučně originální spotřební materiál. Zákazníkům nabízíme bezplatné vyzkoušení tiskáren a systému doplňování, aby se mohli přesvědčit o kvalitě služby.

 

Musíme si tiskárnu zajistit sami?

Ne. Poskytneme vám tiskárnu i systém doplňování (inkoust, kazety). Naši zaměstnanci se také postarají o veškeré nezbytné nastavení, odstraňování problémů a údržbu.

 

Jak se mohu stát vaším klientem?

Obraťte se na našeho místního partnera.

 

Tiskne váš systém skutečně barevně?

Naše konkurenční výhoda spočívá ve vynikajícím barevném tisku, který oproti běžnému tisku nepředstavuje žádné dodatečné náklady.

 

Existuje možnost pronájmu, která zahrnuje pouze černobílý tisk?

Ano.

 

Proč jsou služby společnosti Optiprint považovány za šetrné k životnímu prostředí?

Vzhledem k tomu, že je odstraněna potřeba výměny vypotřebovaných kazet, nevzniká při likvidaci kazety žádný dodatečný odpad. Náš inovativní systém doplňování umožňuje na jedno naplnění více než 20 000 výtisků.

 

Lze službu přizpůsobit?

Ano, rádi zákazníkům poradíme a nabídneme takové řešení tisku, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

 

Otázky ohledně franšízy

 

Proč se stát členem franšízy Optiprint?

Společnost Optiprint poskytuje vysoce kvalitní služby, které jsou vyžadovány celou řadou firem a státních institucí a organizací. Náš produkt je vyvinut se zvláštním přihlédnutím ke snadnosti použití, dodán přímo koncovému uživateli a realizován odborným technikem. Tato snadná instalace se v kombinaci s celkově efektivní a spolehlivou službou ukázala být klíčovým prvkem rychlého a širokého nasazení. Důkazem jsou naši partneři, kteří na různých trzích dosahují vysokých výnosů. Obraťte se na nás ještě dnes a staňte se součástí našeho neustále rostoucího mezinárodního týmu podnikatelů s vaší vlastní základnou zákazníků!

 

Ve kterých státech aktuálně hledáte nové členy franšízy?

V současnosti hledáme partnery ve střední a východní Evropě.

 

Co nabízí obchodní model společnosti Optiprint členům franšízy?

Členům franšízy poskytujeme veškerý materiál a know-how potřebné k bezodkladnému zahájení podnikání.

Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Bezkonkurenční barevný tisk

Ekologické řešení pro každodenní tisk

Profesionální zákaznický servis