Důraz na profesionální a efektivní údržbu

Jsme nesmírně pečliví a vždy máme k dispozici tým odborníků. Zákazníci oceňují naše nasazení a rychlou odezvu.

Vzhledem k tomu, že budujeme dlouhodobé profesionální vztahy, snažíme se zákazníkům nabízet taková řešení tisku, která nejlépe vyhovují potřebám jejich kanceláří. Náš angažovaný tým se vyznačuje velmi rychlými reakcemi a v případě jakýchkoli dotazů je více než ochoten představit a nainstalovat náš systém tisku. Poskytneme vám službu v plném rozsahu a ušetříme vám dodatečné náklady na pořizování tiskáren a spotřebního materiálu (inkoust, kazety).

Nenechte náklady omezovat vaše vyjadřování.

Náš inovativní systém doplňování inkoustu navrací barevný tisk zpět do kanceláří, neboť prakticky vyrovnává náklady na barevný a černobílý tisk. Zákazníci platí pevný měsíční poplatek bez dalších plánů předplatného a dodatečných nákladů. Jsou schopni vytisknout více než 20 000 barevných stránek, aniž by museli vyměnit jedinou kazetu.

Kvalita výtisků více než postačuje veškerým potřebám kanceláře. Navíc ji doplňuje mimořádně vysoká rychlost tisku. To vše představuje nákladově efektivní a snadno použitelné řešení, které je základem pro bezstarostný tisk.

Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Ve společnosti Optiprint poskytujeme nejefektivnější řešení kancelářského tisku ve formě optimalizovaného pronájmu multifunkčních tiskáren. Prostřednictvím našeho vlastního evropského výzkumu a vývoje jsme vyrobili inovativní inkoustový systém, který nám i našim partnerům umožňuje snížit místním zákazníkům náklady na tisk o 50 až 80 %* a umožnit jim tisknout v různých barvách a formátech. To vše za nízký měsíční poplatek, který zahrnuje údržbu a servis. Naše řešení pomáhá společnostem optimalizovat náklady na tisk a ušetřit nejen peníze, ale především čas.

Ať už jde o malou, střední nebo velkou firmu, státní instituci nebo jinou organizaci, vždy jsme usilovali o snižování interních nákladů na tisk, což může potvrdit více než 2 000 mezinárodních firem. Dovolte nám splnit všechny vaše požadavky na tisk.

*Založeno na zprávách, které nám odeslalo 1 000 zákazníků. 

Pomozte nám snížit globální odpad

Náš obchodní model je udržitelný a šetrný k životnímu prostředí, neboť díky pravidelnému servisu prodlužuje životnost multifunkčních tiskáren. Také úspěšně snižuje počet kazet na skládkách po celém světě, protože kazety již není nutné vyměňovat. Kazety jsou zkontrolovány a znovu použity.

To je důležité, protože kazeta se skládá hlavně z plastů a kovů, které se rozkládají velmi pomalu a dlouhodobě zatěžují životní prostředí.

Dne 27. listopadu 2014 Association of Ecological Movements of Slovenia (Svaz ekologických hnutí ve Slovinsku) vyjádřil svůj odborný názor na ekologický přínos společnosti Optiprint d.o.o., přičemž jasně bere na vědomí několik klíčových ekologických faktorů, který systém doplňování inkoustu společnosti Optiprint poskytuje tiskárnám.

Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Bezkonkurenční barevný tisk

Ekologické řešení pro každodenní tisk

Profesionální zákaznický servis