S dôrazom na profesionálnu a efektívnu údržbu

Sme veľmi pracovití a vždy máme v teréne tím odborníkov. Klienti oceňujú našu snahu a rýchlu reakciu.

Pri našom budovaní dlhodobého profesionálneho vzťahu sa snažíme zákazníkom ponúknuť správne riešenie tlače pre ich kancelárske potreby. Náš odhodlaný tím má úžasný reakčný čas a v prípade akýchkoľvek otázok sú jeho členovia viac než ochotní predviesť a nainštalovať náš tlačový systém. Poskytneme vám komplexné služby a ušetríme dodatočné náklady na nákup tlačiarní a spotrebného materiálu (atrament, kazety).

Nedovoľte, aby náklady obmedzovali vaše vyjadrenie

Náš inovatívny systém zásobovania atramentom navracia farbu kancelárskym priestorom, pričom účinne vyrovnáva náklady na farebné a čiernobiele výtlačky. Klienti platia pevný mesačný poplatok bez akýchkoľvek ďalších plánov predplatného a dodatočných nákladov a dokážu vytlačiť viac ako 20 000 farebných strán bez toho, aby museli vymeniť čo i len jednu kazetu.

Kvalita výtlačkov prevyšuje všetky kancelárske požiadavky a je spojená s mimoriadne vysokou rýchlosťou tlače. To všetko sa rovná nákladovo efektívnemu riešeniu, ktoré sa ľahko používa a prináša bezstarostné skúsenosti s tlačou.

Optimalizovaný lízing multifunkčných zariadení

V spoločnosti Optiprint poskytujeme čo najefektívnejšie riešenie kancelárskej tlače vo forme optimalizovaných lízingov multifunkčných zariadení. Prostredníctvom nášho vlastného európskeho výskumu a vývoja sme vyrobili inovatívny atramentový systém, ktorý poskytuje nám a našim partnerom možnosť pomôcť svojim miestnym klientom znížiť náklady na tlač približne na úrovni od 50 % – 80 %* a umožniť im tlačiť v rôznych farbách a formátoch, a to všetko za nízky mesačný poplatok, ktorý zahŕňa údržbu a servis. Naše riešenie pomáha spoločnostiam optimalizovať náklady na tlač a umožňuje im šetriť peniaze, a čo je ešte dôležitejšie – čas.

Či už išlo o malé, stredné, alebo veľké podniky, štátne inštitúcie alebo iné organizácie, vždy sme úspešne zvládli výzvu zameranú na zníženie interných nákladov na tlač, čo môže potvrdiť viac ako 2000 medzinárodných podnikov. Dovoľte nám, aby sme splnili vaše požiadavky na tlač.

* Údaj vychádza zo správ, ktoré nám predložilo 1000 klientov. 

Pomôžte nám znížiť objem globálneho odpadu

ONáš podnikateľský model je udržateľný a ekologický, pretože vďaka pravidelnému servisu predlžuje životnosť multifunkčných zariadení. Takisto úspešne znižuje počet kaziet na skládkach na celom svete, keďže obnovovanie kaziet už nie je potrebné. Kazeta sa len skontroluje a znovu použije.

Je to dôležité, pretože kazeta sa skladá najmä z plastov a kovov, ktorých odbúravanie je nesmierne pomalé a dlhodobo znečisťujú životné prostredie.

Dňa 27. novembra 2014 vydal zväz Association of Ecological Movements of Slovenia odborný posudok týkajúci sa ekologického prínosu spoločnosti Optiprint d.o.o., pričom jasne poukázal na niekoľko kľúčových ekologických faktorov, ktoré systém zásobovania atramentom spoločnosti Optiprint poskytuje, pokiaľ ide o tlačiarne.

Optimalizovaný lízing multifunkčných zariadení

Najkonkurencieschopnejšia farebná tlač

Ekologické riešenie pre každodennú tlač

Dôraz na profesionálne služby pre zákazníkov