Naša cesta k úspechu

Spoločnosť Optiprint, d.o.o. bola založená 1. júla 2009 na Ekonomickej fakulte Univerzity Ľubľana v Slovinsku. Našou hlavnou činnosťou je nízkonákladový lízing farebných tlačiarní a multifunkčných zariadení pre podniky. Po úspešnom uvedení našich služieb na miestny slovinský trh sme prijali aj franšízový systém. Spoločnosť v súčasnosti spravuje sedem franšíz v Slovinsku, jednu v Chorvátsku s viacerými pobočkami a jednu v Bosne a Hercegovine.

Optiprint, d.o.o. je jedinečná spoločnosť v oblasti lízingu multifunkčných zariadení. Neustále sa snažíme ponúkať našim zákazníkom to najlepšie možné riešenie a najlepšou formou odmeny sú pre nás vždy vyjadrenia mnohých našich spokojných klientov. Sme presvedčení, že ich skutočná spokojnosť je oveľa cennejšia než akákoľvek iná reklama.

Naša firemná identita sa skladá z modrej a sivej farby. Tieto farby reprezentujú zodpovednosť, spoľahlivosť, jednoduchosť a dôveryhodnosť. Navyše tieto vlastnosti možno nájsť u našich zamestnancov, ktorí sú naše najdôležitejšie aktívum. Dovoľte im, aby boli vašimi zodpovednými, dôveryhodnými a spoľahlivými obchodnými partnermi.

Optimalizovaný lízing multifunkčných zariadení

Najkonkurencieschopnejšia farebná tlač

Ekologické riešenie pre každodennú tlač

Dôraz na profesionálne služby pre zákazníkov