Od startupu po regulérní společnost.

Společnost Optiprint, d.o.o. byla založena 1. července 2009, na fakultě ekonomie lublaňské univerzity ve Slovinsku. Naši základní aktivitu tvoří nízkonákladový pronájem barevných a multifunkčních tiskáren společnostem. Po úspěšném spuštění naší služby na místním trhu ve Slovinsku jsme zavedli také franšízový systém. Společnost nyní spravuje sedm franšíz ve Slovinsku, jednu v Chorvatsku s několika kancelářemi a jednu v Bosně a Hercegovině.

Optiprint, d.o.o. je v oboru pronájmu multifunkčních tiskáren jedinečnou společností. Vždy jsme usilovali o to, abychom našim zákazníkům poskytovali nejlepší možné řešení. Největším uznáním naší práce vždy bylo doporučení od velkého množství spokojených klientů. Jsme přesvědčeni, že jejich skutečná spokojenost je mnohem cennější než jakýkoli jiný komerční úspěch.

Naši korporátní identitu tvoří modrá a šedá. Tyto barvy představují zodpovědnost, spolehlivost, jednoduchost a důvěryhodnost. Tyto vlastnosti lze nalézt také u našich zaměstnanců, kteří jsou naším nejdůležitějším aktivem. Dovolte jim, aby se stali vašimi zodpovědnými, důvěryhodnými a spolehlivými obchodními partnery.

Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Bezkonkurenční barevný tisk

Ekologické řešení pro každodenní tisk

Profesionální zákaznický servis